Učitelka REIKI a KARUNAKI v přímé
linii Velmistra Dr. Pes. Ladislava Hodka
reiki-kurzy.cz › Můj učitel

Můj učitel

Profesní životopis Dr.Ladislava Hodka - mého učitele

* únor 1941
+ listopad 2010

Prezident Asociace Reiki na Slovensku a v Čechách
Biotronik
Práce s kosmickými energiemi
Velmistr Reiki všech úrovní
Lektor Karuna-Ki všech úrovní
Lektor a léčitel pro magnetické léčení Filipínskou metodou
Znalost Kosmologie
Prezident Slovenské asociace léčitelů pro kosmické energie
Lektor a léčitel pro všechny výše uvedené oblasti

Linie Mistrů:

Mikaio Usui

|

Chujiro Hayashi

|

Hawayo Takata

|                        |

Virginia Sandahl     Barbara Weber Ray

|

Maureen O`Toole

|

Kate Nani

|

Paula Horan

|

István Kun

|

Ladislav Hodek

|

Eva Moravcová

Své schopnosti přijímat energie a diagnostikovat lidské tělo si uvědomil již v mládí, později tento svůj dar mimosmyslového vnímání rozvinul praktickou činností a studiem v té době dostupné literatury o práci s energiemi.

Od roku 1980 získával první poznatky a zkušenosti s prací s univerzální kosmickou energií – REIKI, postupně absolvoval naladění na tradiční Usui Reiki pro jednotlivé stupně včetně lektora pro všechny úrovně, byl prvním československým Mistrem a učitelem REIKI v ČSSR.

V devadesátých letech zdokonalil teoretické a praktické poznání v oblasti kosmologie a psychoenergosugestologie. Toto učení propagoval i na Slovensku a osobně přispěl k výuce a popularizaci tohoto směru především organizováním výukových seminářů.

V roce 1997 začal spolupracovat s reverendem Alexem Orbitem, pod jehož vedením absolvoval jednotlivé stupně a nabyl teoretické poznatky a praktické zkušenosti v oblasti magnetického léčení filipínskou metodou. Získal 4. stupeň magnetického léčení a lektorské oprávnění pro výuku prvního až třetího stupně. Tento způsob léčení praktikoval v evropských podmínkách, přičemž úspěšnost této metody, potvrzená jeho žáky, byla mimořádně vysoká.V posledních letech se věnoval i výuce Karuna-Ki v jednotlivých léčitelských úrovních a současně propagoval používání těchto forem léčení.

Bydlel v Levicích, ve Slovenské republice, pracoval jako léčitel a působil jako lektor nejen na Slovensku, ale také v zahraničí. Svým žákům odevzdával své bohaté praktické a osobní zkušenosti a zároveň se věnoval přípravě nových lektorů pro práci s energiemi.Dr.Ladislav Hodek se svými žáky Filipínská operace
s uplatněním magnetismu

 

 

KONTAKT

tel: +420 602 957 420
e-mail: moravcova.reiki@centrum.cz

MÍSTO KONÁNÍ KURSŮ

PRAHA – Poradna zdraví, Mařákova 12, Praha 6-Dejvice